Kviečiame nemokamai naudotis „Naxos Music Library“ duomenų baze

Zarasų viešojoje bibliotekoje prenumeruojama ne viena vertinga duomenų bazė. Kviečiame naudotis „Naxos Music Library“ duomenų baze, kurioje rasite viską, kas yra susiję su klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos žanrų muzika: informaciją apie kompozitorius, atlikėjus, kūrinius. Taip pat galėsite klausytis muzikinių kūrinių arba jų ištraukų, sužinoti istorinių faktų apie muzikos istoriją, kūrėjų biografijas ar gyvenimą, surasti žinomų pasaulio garso įrašų studijų įrašus, kitą muzikos mėgėjams naudingą informaciją. Duomenų bazėje galima rasti ir vertingų lietuvių muzikos kūrinių.

Pateikiama išsami šiuolaikinių atlikėjų muzikos biografija, kompaktinių diskų arba vinilinių plokštelių viršeliai ir turinys. Viso – daugiau nei 40 000 kompozitorių ir atlikėjų biografijų, muzikos terminų žodynas, klasikinės, pasaulinės, džiazo, folkloro, instrumentinės, roko muzikos kūrinių įrašai, įvairių muzikos leidėjų katalogai, kompaktinės plokštelės ir kt.

Duomenų bazėje galite rasti daugiau nei 700 operų libretus ir santraukas; garsinių knygų įrašus ir paskaitas apie klasikinės muzikos ir operos istoriją; muzikos terminų žodyną; kūrinių analizes; išsamią kūrinių informaciją.

 „Naxos Music Library“ duomenys prieinami  ir išmaniuosiuose telefonuose – tereikia atsisiųsti mobiliąją programėlę NML, kuria galėsite kurti grojaraščius, turėsite prieigą prie beveik 1,5 milijono įrašų ir galėsite klausytis muzikos bet kurioje vietoje.

Bibliotekoje jungiamasi paprastai be slaptažodžių https://zarasubiblioteka.lt/naxos-music-library/

Jungiantis iš namų prieigos slaptažodžio kreipkitės į bibliotekininką.

Naxos Music Library gali būti naudinga pedagogams, ieškantiems papildomos mokomosios medžiagos, ir visiems muzikos mylėtojams! Naudokitės, domėkitės, klausykitės ir maloniai praleiskite laiką.

Parengė Vita Juškėnienė,

Zarasų viešosios bibliotekos fonotekos vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą