Kviečiame vaikus ir šeimas į muzikinę programą „Vaikų kambarys“

Balandžio 30 d. (antradienį) 11 val. į Zarasų viešąją biblioteką atvyksta teatras vaikams „Teatriukas“ su literatūros, muzikos ir teatro žaidimu – spektakliu „Vaikų kambarys“ pagal poetės, dramaturgės Violetos Palčinskaitės eiles.

Profesionalūs aktoriai kelia iššūkį sau ir vaikams – poezija yra „gyva“, ir yra ne vienas būdas kaip ją perskaityti. Muzikinėje programoje visi kartu skaitysime, rimuosime, dainuosime, šoksime ir vaidinsime. Renginys vyks bibliotekos renginių salėje.

Visas pasaulis – vaikų kambarys. O gal vaikų kambary – visas pasaulis, kuriame šoka lėlės, žvengia medinis arkliukas, vilkas stato namą, jaukiai bambėdamas verda virdulys, o pomidoras tuoj tuoj sprogs!

Vaidina aktoriai Dalia Mikoliūnaitė, Žilvinas Ramanauskas, muzikuoja Gediminas Žilys.

Teatro „Teatriukas“ žaidimas-spektaklis „Vaikų kambarys“ yra projekto „Žalia šviesa poezijai“ dalis, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Zarasų rajono savivaldybė.

Partneriai: Ignalinos r. sav. viešoji bibliotekaMolėtų r. sav. viešoji bibliotekaUtenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos informacija