Lapė Salegna

Knygoje pasakojama kaip berniuko Mato mama, turėdama raktelį, atrakino pasakų šalį ir ten palydėjo savo vaiką. Berniukas patekęs į pasaką, sutiko ten Lapę ir Debesėlį. Šie herojai tapę draugais, patirdavo įvairių nuotykių. Debesėlis ir Lapė gebėjo padaryti visokių stebuklų ir berniukui pačiam būti pasakoje buvo labai smagu.

Ir štai vieną dieną į jų tarpą įsipynė išpuikęs Mato katinas Aladinas. Lapei sukilo pavydas. Jis buvo toks pat raudonkailis gražuolis kaip ir Lapė ir netgi turėjo savo kilmės dokumentus, kokių Lapė iš vis neturėjo!

Atėjo diena, kai tarp visų draugų užsimezgė draugystė ir pasitikėjimas. Jie visi kartu galėjo įveikti kliūtis, nes buvo vienas kitam svarbūs. Sudėtingiausiu metu, kai berniukui prireikė pagalbos, Lapė išskleidė savo stebuklingus sparnus ir parodė savo nematytas galias. Visi draugai veikė išvien, kad Mato gimtadienio nuotykis pavyktų. Įveikus visus netikėtumus, draugai laimingai nutūpė ant mėnulio jaunaties krašto. Štai tokia graži yra pirmos dalies pabaiga.

Sumanūs vaikai turi galimybę atspėti Lapės vardo Salegna reikšmę.

Tokia Lapė reikalinga ne tik vaikui, bet VISIEMS.

Lapė Salegna / Una Lune. – 2-asis leid.. – [Gargždai, Klaipėdos rajonas] : [I. Lukauskaitė], 2023.– 78, [3] p.

https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000418733

Knygą rasite Vaikų literatūros skyriuje.

Parašykite komentarą