Liepos mėnesio renginiai bibliotekoje ir padaliniuose

Kviečiame vasaros dienas leisti bibliotekoje – skaityti, domėtis parodomis, dalyvauti edukacinėse popietėse, lavinti technologinius įgūdžius Lego robotikos, Fishertechnik, 3D pieštuko užsiėmimuose, mėgautis gražiais vaizdais ant bibliotekos stogo.

SKAITYTOJŲ APTARNAVIMO SKYRIUJE:

Liepos 13 d. klasikinės muzikos vakaras su tarptautinio smuikininkų konkurso laureatu Atis Bankas (Kanada) ir tarptautinių pianistų konkursų nugalėtoja Victoria Kogan (Kanada).

Liepos 21 d. 16 val. muzikinis vakaras „Šaknys“. Dalyvauja aktorius, bardas, kompozitorius Gediminas Storpirštis ir teatro ir kino aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Ainis Storpirštis.

Fotonuotraukų paroda „Mūsų šventės ir kasdienybė“.

Zarasiškės Danguolės Martinkienės karoliukais siuvinėtų paveikslėlių paroda „Margas pasaulis“ stiklo vitrinoje.

„Nešu tau eilėraštį“ – lietuvių poetės Janinos Degutytės 95-osioms gimimo metinėms.

Literatūros paroda „Vasara. Knyga ir Tu“.

KAVOS KLUBE:

Knygų klubo „Knygų sala“ susitikimas

MOKSLO LITERATŪROS SKYRIUJE:

„Pamatykite pasaulį žirgo akimis“, skirta Žalgirio metams. Sukanka 615 metų, kai vyko Žalgirio mūšis.

„Mes skrisime į Lietuvą“, skirta Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 90-mečiui.

GALERIJOJE:

Birželio 15 d. dailininko Arvydo Každailio piešinių paroda „Kėdainiai“.

Menininkės Skaidrės Račkaitytės keramikos darbų paroda „Molinės poringės“.

VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE:

„Eilėraščių jūros gelmėje“ – lietuvių poetei Janinai Degutytei  gimimo 95-osioms gimimo metinėms.

Liepos 4 d. 12 val. interaktyvios veiklos popietė „Zarasai kviečia susipažinti“.

Liepos 5 d. 12 val. popietė „Vaikų ir knygų pasaulis: senos– naujos knygelės. Mylimiausių knygų

skaitymai, literatūros personažų kūrybinės dirbtuvės“. Vasarą skaitome kitaip 2023.

Liepos 7 d. 10.30 val. literatūros popietė „Zarasų vardo kilmė ir simboliai“.

Liepos 11 d. 10.30 val. literatūros popietė „Augalų pasaulis“.

Liepos 12 d. 12 val. „Dalyvavau, skaičiau, kūriau, susidraugavau“. Skaitymo skatinimo programos

„Vasarą skaitome kitaip“ uždarymas.

Liepos 4 d. ir 11 d. 14-16 val. kūrybinės dirbtuvės „3 D pieštuko galimybės“.

PADALINIUOSE:

Poeto Kosto Kubilinsko 100 -osioms gimimo metinėms paminėti

Liepos 1 d. Antalieptės bibliotekoje garsiniai skaitymai „Varlė karalienė“.

Liepos 1 – 28 d. Antazavės bibliotekoje literatūros paroda „Daug, daug posmų mažiems ir dideliems vaikams“.

Poetės Janinos Degutytės 95-osioms gimimo metinėms paminėti

Liepos 5 d. 15 val. Sadūnų bibliotekoje literatūros popietė vaikams „Pelėdžiuko sapnas“.

Liepos 5 d. 15 val. Suvieko bibliotekoje garsinis skaitymas „Baltas gulbių sostas“.

Liepos 1 – 29 d. Baibių bibliotekoje literatūros paroda „Leisk vasarą su knyga“.

Liepos 4 – 29 d. Imbrado bibliotekoje literatūros paroda „Sveikata – knygose“.

Liepos 4 d. 14 val. Ligoninės bibliotekoje edukacinis užsiėmimai „Skaityti kartu – smagu!“

Liepos 4 d. 16 val. Turmanto bibliotekoje garsiniai skaitymai „Mano svajonė – šimtas pasakų!“.

Liepos 4 –15 d. Dusetų bibliotekoje koliažų paroda „Saugokime gamtą ir save“.

Liepos 5 d. Salako bibliotekoje dokumentų paroda „Tegul saulė Lietuvoj tamsumas prašalina“, skirta Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai

Liepos 7 d. – rugpjūčio 8 d. Ligoninės bibliotekoje spaudinių paroda „Paslaptingas šokoladas“, skirta Pasaulinei šokolado dienai.

Liepos 10 d. – rugpjūčio 1 d. Dusetų bibliotekoje literatūros paroda „Po mūsų nebebus mūsų“, skirta rašytojos Vidmantes Jasukaitytės 75-mečiui paminėti.

Liepos 12 d. Salako bibliotekoje edukacinė popietė „Atvirukas Vilniaus gimtadieniui“, skirta paminėti 700 metų sukaktį.

Liepos 12 d. 10.30 val. Dusetų bibliotekoje kūrybiniai darbeliai iš gamtinių ir panaudotų medžiagų „Mano batai buvo du“.

Liepos 13 d. 15 val. ekskursija po Štadvilių biblioteką.

Liepos 14 d. Baibių bibliotekoje nakties skaitymai „Naktis bibliotekoje“.

Liepos 14 – 19 d. Degučių bibliotekoje dokumentų paroda „Skrydis, kuriuo norėta išgarsinti Lietuvą“, lietuvių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žūties 90-mečiui paminėti

Liepos 14 – 19 d. Degučių bibliotekoje dokumentų paroda „Skrydis, kuriuo norėta išgarsinti Lietuvą“.

Liepos 20 d. – rugpjūčio 10 d. Dusetų bibliotekoje spaudinių paroda „Stebuklinga vaistažolių galia“.

Liepos 21 d. Salako bibliotekoje dokumentinio filmo peržiūra „Lituanicos skrydis per Atlantą“.

Liepos 22 – 29 d. Šniukštų bibliotekoje literatūros paroda „Dviejų milijonų rankų grandinė nuo Vilniaus iki Talino“, skirta Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienai paminėti.

Liepos 24 d. – rugsėjo 1d. Dusetų bibliotekoje molinukų paroda.

Liepos 27 d.15 val. Štadvilių bibliotekoje garsinis skaitymas „Kas knygelėje gyvena?“.

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija