Meilė sklando ore

Širdys plaka stipriau, lyg būtų pavasario pradžia.

Valentino diena atneša  pavasario ir meilės jausmą, sugrąžindama širdyse ilgesį bei troškimus. Tądien vieni siunčia meilės laiškus, kiti pasineria į romantiškus pokalbius, o yra ir tokių, kurie pasirenka  romantinių knygų, kurios įkvepia ir šildo širdį net šaltais žiemos vakarais, skaitymą.

Net jei nesate romantikai, užsukite į Skaitytojų aptarnavimo skyrių, kur meilė sklando ore… Čia, romantiškoje aplinkoje, rasite specialiai Meilės dienai parengtą knygų parodą „Meilė sklando ore“. Visą vasario mėnesį populiariausi, skaitomiausi ir geriausi meilės romanai – vienoje vietoje.

Pasklaidykite didžių asmenybių meilės laiškų knygą „Mylimųjų laiškai“. Meilė šiuose laiškuose visokia – tolerantiška, nelaiminga, dviprasmiška, ambicinga, savanaudiška, erotiška, tyra ir aistringa… O gal Jus sudomins Ralphelle Giordano romanas „Kupidonas kartoniniais sparnais“, kuriame gausu gyvenimiškos išminties, kaip išsaugoti santykius ir išlikti poroje, o knygos pabaigoje pateikiama glausta meilės patarimų santrauka? Skaitykite „Meilė ore“ (autorė Eithne Shortall), kurioje atskleidžiamas meilės santykių sudėtingumas skubančiame pasaulyje. Neliko užmiršti ir trilerių mėgėjai, jiems – Jennifer Hillier „Stiklainis širdžių“, o poezijos mylėtojams skirtos Valentino Graibaus meilės eilės. Ir tai – tik maža dalis Meilės dienai Jums  siūlomų leidinių.

Geriausių pasaulyje rašytojų knygose kiekvienas puslapis kviečia Jus pasinerti į paslaptingą pasaulį, kuriame viešpatauja jausmai ir emocijos.

Išbandykite laimę atlikdami interaktyvios viktorinos „Meilė sklando knygose“ užduotis https://learningapps.org/watch?v=pd2m3eku324

Mylėkite, būkite mylimi ir skaitykite geras knygas.

Jurga Sagadinaitė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. Inesos Dumbravienės

Parašykite komentarą