Muzikinė popietė „Visi pavasario žiedai – jums“

Antradienį, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos renginių salė buvo sklidina ne tik žalsvos pavasario šilumos, bet ir šurmulio. Susirinko Zarasų F. Latėno meno mokyklos dainininkai ir muzikantai. Jie bibliotekininkams ir visiems zarasiškiams dovanojo gražiausias dainas ir muzikos akordus.

Salės erdvę muzikos garsais užpildė mokyklos jungtinio choro atliekama daina „Svarbiausi žodžiai“. Tai buvo tarsi įžanga į muzikinę popietę, nes pagrindinė tema – knygos. Renginio vedėja, mokytoja Jūratė Stacevičiūtė paragino jaunuosius muzikantus ir klausytojus kartu versti muzikos puslapius su prasmingomis mintimis apie knygas.

Subtiliai skambėjo jaunųjų gitaristų atliekami kūriniai, paukščių čiulbėjimą priminė fleitų melodijos. Vikrūs pianistų pirštai pažadino jau senokai renginių salėje snaudusio pianino klavišus. Akordeonu atliekamas „Tango“ klausytojus trumpam nukėlė į Paryžių… Jausmingai liejosi smuiko melodija, tyru garso grožiu sužavėjo trimitu atliekamas „Skrydis į mėnulį“. Gausiais aplodismentais klausytojai apdovanojo šaunias jaunąsias solistes. Muzikinę puokštę daina užbaigė jungtinis choras.

Pavasarinių melodijų puokštę sukūrė ir klausytojams dovanojo  Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos mokytojų: Maksim Bendelston, Jūratės Tumėnienės,, Giedriaus Lazdausko, Vladimiro Mazniovo, Danguolės Petrašiūnienės, Lidmilos Vorobjovos, Šviesuolės Venclovaitės, Jūratės Stacevičiūtės, Vidos Buivienės, Dianos Skvarčinskaitės, Albinos Pučkienės, Dangiros Zavackienės parengti mokiniai.

Nuoširdi padėka organizatorei, mokytojai Jūratei Stacevičiūtei, iniciatorei, vyresn. bibliotekininkei Vitai Juškėnienei, muzikantams, dainorėliams ir klausytojams už  nuostabų renginį ir puikią nuotaiką.

Tai buvo vienas iš Nacionalinės Lietuvos bibliotekos savaitės renginių, kurios tema „Kartu įveikiant krizes“.

Jurga Sagadinaitė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. Inesos Dumbravienės

Parašykite komentarą