Minint Sniego dieną – el. knygų rekomendacijos

Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį paskelbė Pasauline sniego diena. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis ir aktyviai leisti laiką gamtoje. Šiemet tai galėjome padaryti ir mes. Sulaukę tikros žiemos ir žandus rausvinančio šalčio, šio išskirtinio metų laiko magiją galime pajusti skaitydami portalo ibiblioteka.lt el. knygas.

Isabel Allende. „Vidury žiemos“

Algimantas Čekuolis. „Keturi žiemos vėjai“

Žiemos išdaigos“, piešė Rimantas Rolia

Holly Webb. „Vienišos Oskaro Kalėdos“

Catherine Rider. „Bučinys Niujorke“

Samuel Bjork. „Berniukas sniege“

S. K. Tremayne. „Ledo dvynės“

Elektroninės portalo ibiblioteka.lt knygos prieinamos kiekvienam LIBIS skaitytojo pažymėjimo savininkui. Pasiskolinti patinkamą knygą galite dviem savaitėms. Nespėję perskaityti, šį terminą galite prasitęsti.

Išsamiau: https://www.lnb.lt/naujienos/6169-minint-sniego-diena-el-knygu-rekomendacijos