Nuotaikinga keramikės Giedrės Nagreckienės darbų paroda

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos galerijoje eksponuojama menininkės Giedrės Nagreckienės keramikos darbų paroda „TATUIRUOTIEJI“.

G. Nagreckienė apie save:

Dirbu mokytoja Kėdainių dailės mokykloje, tad būtų galima sakyti, kad esu kėdainietė. Tačiau didelė dalis mano širdies priklauso ir Zarasų kraštui, čia ką tik prabėgo jau 22-oji mano gyvenimo vasara. Prieš daug metų baigiau keramikos studijas dabartinėje Kauno J. Vienožinskio menų kolegijoje, vėliau gilinau žinias VPU, baigiau juvelyrikos kursą Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete. Ši paroda – mano trečioji asmeninė, dalyvauju grupinėse parodose, pleneruose, projektuose.

Dažniausiai kuriu iš balto molio. Jis man kaip baltas popieriaus lapas, ant kurio galiu piešti viršglazūriniu pieštuku, tarsi tatuiruoti jį. Keramika ir grafika – didžiausios mano meilės, todėl labai dažnai bandau apjungti šias dvi vaizduojamosios dekoratyvinės dailės sritis. Dauguma mano darbų – apie gamtą ir iš gamtos: įvairūs gyvūnai, augalai, žolynai, fantastinės būtybės, paukščiai. Dažnai jie – nuotaikingi, gal kažkiek vaikiški.

Linkim nuotaikingos parodos apžiūros. Paroda veiks iki gruodžio mėnesio.

Parengė Inesa Dumbravienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotr. autorės