Operos solisto Liudo Mikalausko užburianti muzikinė šventė

Lapkričio 17-osios vakarą Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje koncertavo Liudas Mikalauskas, vienas įžymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs didžiulę publikos meilę ir pripažinimą. Jam akomponavo pianistė Beata Vingraitė Andriuškevičienė. Nuostabaus balso solistas tiesiog užbūrė publiką muzikos kelionėje nuo Lietuvos tarpukario iki mūsų laikų, atlikdamas kompozitorių V. Klovos, D. Dolskio, S. Šimkaus, B. Gorbulskio, G. Abariaus, L. Vilkončiaus ir kitų kūrinius, poetų S. Žlibino V. Bložės, Just. Marcinkevičiaus, B. Brazdžionio, E. Drungytės eilėmis.

Daugelio tarptautinių konkursų laureatas Liudas Mikalauskas dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, ruošia vaidmenis Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, Panevėžio muzikiniame teatre, Didžiajame Poznanės S. Moniuškos operos teatre. 2020 metais jis išrinktas buvo išrinktas Nacionalinio operos ir baleto teatro Metų solistu.
Dėkojame muzikinę šventę sukūrusiam Liudui Mikalauskui ir pianistei Beatai Vingraitei.