Orientacinis žygis Zarasuose

Spalio 21 d. Lietuvos savivaldybių viešosios bibliotekos organizavo visuotinį orientacinį žygį „Taigi viską žinau…“ apie medijų ir informacinį raštingumą. Buvo puiki proga judriai praleisti rudens šeštadienį, įgyti vertingų žinių ir laimėti rėmėjų prizų. Zarasų r. sav. viešoji biblioteka įsitraukė į žygio organizavimą ir sukūrusi savo maršrutą kvietė Zarasų bendruomenę burtis ir dalyvauti.

Penkios zarasietės: Kamilė, Ugnė, Meda, Vita ir Liepa nepabūgo nepalankaus oro sąlygų ir išbandė jėgas šiame žygyje. Merginos ieškojo mįslėmis apipintų Zarasų mieste esančių objektų, suradę objektą turėjo atsakyti į informacinio raštingumo klausimus. Merginos gan lengvai įveikė šio žygio maršrutą ir įrodė, kad puikiai orientuojasi savo mieste.

Jos buvo apdovanotos šauniais prizais:  „Go3“ televizijos įsteigta dovana – galimybe visą mėnesį žiūrėti kokybiškiausią turinį bet kokiame ekrane, bet kokiu metu. Taip pat apdovanotos telekomunikacijų bendrovės „Telia“ įsteigtais prizais.

Orientacinis žygis – vienas iš šalies bibliotekų organizuojamų Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės (spalio 24–31 d.) renginių. Savaitės globėja – Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, koordinatorė – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Savaitę finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Saulė Pelekienė,

Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotr. dalyvių

Parašykite komentarą