„Orkestras“ pagal Žano Anujo pjesę

2017 m. vasario 14 d., minint Šv. Valentino dieną,  Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko bibliotekos Suaugusiųjų teatro spektaklio premjera pagal Žano Anujo (Jean Anouilh) pjesę „Orkestras“. Į salę, kur turėjo vykti spektaklis, kelią rodė ir susidomėjimą žadino ant palangių ir laiptų pakopų romantiškai išdėliotos raudonos širdutės.

Spektaklyje „Orkestras“ vaidmenis atliko: Nijolė Ragauskienė (Patricija), Roma Pieviškytė–Novičenko (Pamela), Rasa Lukošiūnaitė (Madam Ortams), Aleksandra Pulokienė (Siuzana Delisias), Rasa Juškėnienė (Ermelina), Aušra Lamanauskienė (Leona), Ugnius Meškas (Pianistas), Olegas Konošovas (Mesje Lebons). Spektaklio metu dainavo Zarasų vokalo ansamblis „Rasos“, vadovaujamas Rasos Lukošiūnaitės, akordeonu grojo Osvaldas Macijauskas.  Spektaklio režisierė Gražina Karlaitė.

Renginio žiūrovai galėjo įvertinti zarasiškius artistus. Ir tikrai liko sužavėti – tą patvirtino ilgai netylantys aplodismentai, nuoširdūs sveikinimai, gėlių žiedai. Šaunuoliai artistai – egzaminą išlaikė puikiai!

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Saulutė PELEKIENĖ
Nuotraukos Rasos JURŠIENĖS ir Donato MERKIO