Padėties šeimininkas

Už tvarkingo ir saugaus Švedijos sostinės Stokholmo fasado slepiasi tamsus pasaulis… Ir jis turi savo padėties šeimininką.

Dešimtmečius slaptas nusikalstamas tinklas Stokholme išnaudoja jaunas merginas, negailestingai šalindamas visus, kurie grasina atskleisti jų paslaptį.

Policijos pajėgos surenka specialią komandą, kurios tikslas – išpainioti šį tinklą ir išsiaiškinti jo narius, bet pareigūnams nepavyksta priartėti prie nusikalstamos grupuotės.

Emilė – jauna teisininkė, ką tik įkūrusi savo įmonę. Tedis – buvęs nusikaltėlis, mėginantis pradėti gyvenimą iš naujo. Pirmą kartą susitikę to paties autoriaus romane „Išnykti Stokholme“, jie aptiko Švedijos sekso mafijos tinklą. Nors jų partnerystė buvo sėkminga tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityse – nuo to laiko jie daugiau vienas kito nematė. Tačiau kai jauna Emilės klientė nužudoma nespėjusi duoti parodymų prieš savo skriaudikus, jaunoji advokatė kreipiasi pagalbos į savo buvusį partnerį.

Tedžio ir Emilės tyrimas pavojingai priartėja prie slapto tinklo paslapčių. Taip arti, kad kažkas bando juos nutildyti, naudodamas visas priemones. Kažkas, kas žino beveik kiekvieną jų žingsnį ir turi pakankamai galios įkišti Tedį atgal į kalėjimą, o gal net abu partnerius sukišti į lavonmaišius…

Padėties šeimininkas : [romanas] / Jens Lapidus. – Kaunas : Obuolys [i.e. Lectio divina], [2022]. – 345 p.

https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000238312?q=slmlw0inx

Knygą rasite arba galėsite rezervuoti Skaitytojų aptarnavimo skyriuje

Parašykite komentarą