Palikimo įkaitas

Parašyti šį tikrovišką detektyvinį trilerį žinomą žurnalistę ir redaktorę R. Karmazaitę įkvėpė didžiulio skaitytojų susidomėjimo sulaukę, dienraštyje „Lietuvos rytas“ publikuoti jos išskirtiniai žurnalistiniai tyrimai apie garsaus verslininko, mecenato R. Karpavičiaus dramatišką likimą, įtartinomis aplinkybėmis patvirtintą jo testamentą bei kilusį mūšį dėl šimtamilijoninio palikimo.

Daugiau kaip trejus metus narpliodama šią painią istoriją žurnalistė išsiaiškino skandalingų faktų ir aplinkybių. Paaiškėjo, kad į kovą dėl įspūdingo palikimo įsitraukė buvę ir esami pareigūnai, įtakingi politikai, garbūs kunigai, kiti apsukrūs veikėjai. Svetimi turtai kai kuriems jų stipriai sujaukė protą, o verslo imperijos ateitis ir jos kūrėjo atminimo įamžinimas mažai kam rūpėjo.

Apie aršią kovą, kuri kilo dėl žinomo verslininko palikimo, dienraštyje „Lietuvos rytas“ paskelbti išskirtiniai žurnalistiniai tyrimai iš pareigų išvertė aukštus policijos pareigūnus, atskleidė politikų ir kunigų dviveidiškumą, šešėlinių veikėjų klastą.

Palikimo įkaitas : [tikrų įvykių įkvėptas detektyvinis trileris apie dramatišką viską turėjusio turtuolio lemtį ir jo testamento paslaptį] / Rasa Karmazaitė. – Vilnius : „Lietuvos ryto“ leidybos centras [i.e. Lietuvos rytas], [2023]. – 354 p.

https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000515073?q=wchtvtz7m

Knygą rasite Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Parašykite komentarą