Paminėta Pasaulinė kultūros diena

Pasaulinės kultūros diena tradicija užgimė dar 1935 metais balandžio 15 d. Vašingtone, kur JAV prezidentas F. Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo.

Labai džiaugiamės ir dėkojame, kad Zarasų rajono savivaldybės Švietimo ir mokslo skyrius tradiciškai inicijuoja Kultūros dienos minėjimą. Šiais metais kultūros įstaigų darbuotojai rinkosi Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro kamerinėje salėje, kurioje buvo įteiktos padėkos aktyviausiems praėjusių metų kultūros darbuotojams ir „Mūzos“ geriausiems vidaus partneriams.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos švietimo ir kultūros skyriaus padėkomis buvo apdovanotos keturios Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos:

INESA DUMBRAVIENĖ, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė ryšiams su visuomene, už kūrybingą įstaigos komunikaciją ir inovacijas darbe.

RASA JURŠIENĖ, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos dailininkė, už iniciatyvumą ir kūrybingumą organizuojant Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos galerijos veiklas, kūrėjų pristatymą, bendradarbiavimą su Zarasų fotografų klubu „Zarasų žemė“.

SAULĖ PELEKIENĖ, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja, už literatūrinės minties puoselėjimą ir netradicinių virtualių knygų populiarinimo formų skaitytojams organizavimą.

VIRGINIJA PETRAITIENĖ, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šniukštų padalinio vyresn. bibliotekininkė, už vaikų įtraukimą į kultūrinę edukaciją, aktyvų bendradarbiavimą su Antazavės Juozo Gruodžio pagrindine mokykla bei Antazavės vaikų dienos centru „Pūkelis“.

Bibliotekos darbuotojai džiaugiasi gražia draugyste ir bendradarbiavimu su Zarasų Fausto Latėno meno mokykla, organizuojant kūrybines edukacijas, moksleivių kūrybos parodų atidarymus ir muzikos koncertus. Todėl šių metų „Mūza“, kurią sukūrė dailininkė Vilija Visockienė, bibliotekos direktorė Danutė Karlienė įteikė Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos direktorei Rasai Juškėnienei.

Po gražios ceremonijos, lektorė Rita Masionė skaitė pranešimą apie profesinę savirealizaciją ir vidinę motyvaciją.

Dėkojame Zarasų rajono savivaldybės Švietimo ir mokslo skyriui, renginio organizatorei Daivai Šukštulienei už bendrystę.

Inesa Dumbravienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotraukos Eriko Černovo

Parašykite komentarą