Pavasario akimirkos skaitmeniniame pasaulyje ir vaikų kūryboje

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka kiekvienais metais įsitraukia į akcijos „Skaitmeninė savaitė“ (angl. ALL DIGITAL Weeks), koordinuojamos Lietuvoje asociacijos „Langas į ateitį“, veiklas.

Šiais metais „Skaitmeninė savaitė 2024“ akcijos metu atrasti technologijas ir tobulinti skaitmeninius įgūdžius Zarasų viešoji biblioteka pakvietė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos IV c klasės mokinius. Ketvirtokai buvo pakviesti dalyvauti fotografijų konkurse „Pavasario akimirkos“ ir išmaniaisiais įrenginiais fiksuoti pavasario ženklus gamtoje. Nuotraukas redaguoti ir atsiųsti jas organizatoriams.

Iš pristatytų nuotraukų išrinktos trys prizininkės: „Gamtos džiaugsmai“ (Goda Lesmanavičiūtė), „Pražydo pavasaris“ (Gabija Ardišauskaitė), „Pavasario akimirkos“ (aut. Smiltė Guiskaitė), kurios bus pakviestos į Vaikų literatūros skyrių ir apdovanotos simboliniais prizais.

Ši akcija ne tik skatina vaikus tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, bet ir leidžia jiems atskleisti savo kūrybiškumą ir juo dalintis su kitais. Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi galėdama prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo ir jų skaitmeninių įgūdžių plėtojimo.

Sveikiname dalyvius ir ypač prizininkus – nuotraukose užfiksuotos akimirkos parodė kiek nuostabaus grožio slypi pavasarį ir kaip talentingai jūs tai įamžinote.

Zina Černovienė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė