Pažintis su „Zuikiu Puikiu“ KITAIP

Balandžio 25 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje apsilankė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos I b klasės moksleiviai su mokytoja Birute Veličkiene. Lankytojai dalyvavo sensorinės literatūros skaitymo valandėlėje ir susipažino su poeto Eduardo Mieželaičio kūrinio „Zuikis Puikis“ pagrindiniu personažu KITAIP.

Susipažino su skaitoma istorija pasitelkę pojūčius ir atlikdami praktines užduotis. Lavino smulkiąją motoriką „sodindami“ žalią girią, semdami vandenį, plėšdami kopūsto lapus. Sukosi linksmame ratelyje, raitė Zuikiui dvejetukus. Interaktyvioje veikloje dalyviai patyrė viską ką išgyveno literatūros kūrinio personažas.

Atlikdami praktinę užduotį moksleiviai puošė zuikučius kirpdami ir spalvindami ausis, klijuodami nosis, letenas, piešdami akis ir ūsus. Į mokyklą grįžo nešini dailiai papuoštais Zuikiais Puikiais ir geromis emocijomis.

Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Vitos Juškėnienės ir aut.