Pelėda Drūlija, vaikai ir KANTRYBĖ

Šiandieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos trečios klasės moksleiviai lankėsi Zarasų viešojoje bibliotekoje ir dalyvaudami biblioterapiniuose skaitymuose sužinojo, kaip ugdoma KANTRYBĖ.

Jiems sužinoti padėjo literatūros kūrinio personažas pelėda Drūlija, jos draugai miško gyventojai. Dalyviai klausydamiesi Ingos Narijauskienės terapinės pasakos „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo“  sužinojo, kad dirbant įvairius darbus reikia kantriai laukti rezultato, netgi norint pabendrauti su draugu reikia turėti kantrybės jo laukiant. Kad niekas „tik VIENS, DU“ nevyksta. Reflektavo. Patys tai išbandė žaisdami emocijomis valdomus kompiuterinius žaidimus. Savo emocijas užrašė ant popieriaus lapelių, išliejo akvarele.

Zina Černovienė,

Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos autorės