Priešmokyklinukų viešnagė bibliotekoje

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinukai su mokytojomis Rasa Dičiūniene ir Jolanta Bagdonavičiene šiais mokslo metais jau apsilankė Zarasų viešojoje bibliotekoje.

Pokalbio metu paaiškėjo, kad daugelis jų bibliotekoje lankosi pirmą kartą ir tuo labai džiaugėsi. Viešnagė prasidėjo ekskursija, kurios metu buvo aplankytos visos jiems įdomios vietelės. Mažieji kilo ir leidosi liftu, suposi terasoje, grožėjosi spalvotu rudeniu sėdėdami ant stogo terasoje. Pro teleskopą stebėjo Zarasaitį. Kalbino akvariumo gyventojas žuvytes. Perskaitė Žirafos vardą, o suskaičiavę jos metus sužinojo, kad Veronika Zarasaitė jų bendraamžė. Apžiūrėjo knygas lentynose, spėliodami kiek tūkstančių jų yra. Kaip dera elgtis bibliotekoje ir ką įdomaus joje galima nuveikti sužinojo apžiūrėję ir aptarę paveikslėlius. Sužinojo ir kaip netinka čia elgtis. Viena lankytojų grupė spalvino lapus rudens spalvomis, kita spaudė jų spalvotus atspaudus.

Priešmokyklinės B grupės ugdytiniai su mokytoja Jolanta Bagdonavičiene aplankė parodą „12 Pasaulių: šiuolaikiniai čekų knygų vaikams ir paaugliams iliustruotojai“ ir išrinko labiausiai patikusią knygą.

Atsisveikindami žadėjo vėl apsilankyti, nes liko dar daug neišbandytų veiklų.

Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos autorės

Parašykite komentarą