Proza skaitoma rudenį

Proza skaitoma rudenį. Žinoma, tai nėra nepaneigiama taisyklė, nes daugelis pasakytų, kad gera proza skaitoma ištisus metus –  žiemą spaudžiant šaltukui, pavasarį prie puodelio karštos arbatos nuo kosulio, vasarą mėgaujantis saule paplūdimyje ir, suprantama, rudenį, kai anksti pradeda temti.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkės, besiruošdamos tradiciniams „Prozos rudens“ renginiams, kviečia skaityti lietuvių autorių knygas. Spalvotais rudeniniais lapais pasipuošė „Prozos medis“ – tai paroda, skirta lietuvių autorių prozos knygų apžvalgai. Siūlome skaityti naujus, ką tik išleistus romanus: Almos Čepienės „O saulė kilo ir leidosi“, Justino Naviko „Išeiti į Afriką“, Skirmantės Rugsėjis „Nenuorama“.

Parodoje ir jau pamėgti Jurgio Kunčino, Renatos Šerelytės, Irenos Buivydaitės, Igno Šeiniau, Herkaus Kunčiaus romanai, o taip pat  mūsų rašytojų klasikų Ievos Simonaitytės, Juozo Apučio, Jurgos Ivanauskaitės, Vinco Mykolaičio Putino knygos.

Kviečiame ilgėjančius rudens vakarus jaukiai praleisti su prozos knyga rankose, o taip pat siūlome išbandyti savo žinias atliekant interakyvios viktorinos „Veidai ir rašytojai“ užduotis https://learningapps.org/watch?v=puxstq09c23

Jurga Sagadinaitė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. autorės

Parašykite komentarą