Savanoriai džiaugiasi naudinga patirtimi

Biblioteka atsisveikino su dar viena savanorių pora. Bendradarbiaujant su jaunimo savanoriškos veiklos centru „Deineta“, prieš devynis mėnesius savanorišką veiklą Zarasų viešojoje bibliotekoje pasirinko menininkas Yuri Abrahamyan ir filologė Iryna Zhukova.

Abu savanoriai džiaugiasi įgyta nauja patirtimi, galimybe realizuoti savo idėjas ir išbandyti kažką naujo. „Savanorystės programa padėjo pažinti save, atskleisti savo potencialą, o taip pat geriau pažinti ir suprasti žmones. Bibliotekoje jaučiau darbuotojų palaikymą, kasdien mielai ėjau į darbą, pamilau šį miestą, kuriame taip ramu ir gera“, – kalbėjo Iryna.

Yuri džiaugiasi, kad turėjo laiko piešti, mokyti vaikus piešimo technikos. „Tikiuosi, kad buvau naudingas kaip savanoris, draugas, bičiulis“. Atsisveikinimo popietėje, filologė skaitė savo mylimo rusų poeto Roberto Roždestvensko eiles. Yuri atidarė personalinę parodą, kurioje vaizduojama Zarasų ir Armėnijos gamta. Paveikslus dovanojo bibliotekai.

Savanorystės veiklą remia Europos solidarumo korpusas. Europos solidarumo korpusas yra nauja Europos Sąjungos iniciatyva, kuri suteikia jaunimui galimybių savanoriauti arba dirbti savo šalyje arba užsienyje ir įgyvendinti visos Europos bendruomenėms ir gyventojams naudingus projektus.

Inesa DUMBRAVIENĖ,
Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene
Nuotraukos autorės

Parašykite komentarą