Sensorinė pažintis su „Zuikiu Puikiu“

Sausio 19 dieną Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės ugdytiniai su pedagogėmis Rasa ir Laura. Jie dalyvavo edukacinėje programoje „Sensoriniai skaitymai vaikams „Zuikis Puikis“. Dalyviai edukacijos pradžioje sužinojo, kad klausysis istorijos apie Zuikį Puikį ir netgi patys dalyvaus joje. Pamatė laikrodį, kuris skaičiuoja laiką atgal ir sužinojo kiek laiko vyks edukacija.

Mažieji dalyviai klausėsi, stebėjo istorijos inscenizaciją, patys joje dalyvavo išbandydami taktilines ir kitas sensorines priemones pasitelkę įvairius pojūčius: klausą, regą, lytėjimą. Keliaudami Eduardo Mieželaičio eiliuotos poemos „Zuikis Puikis“ keliais „kūrė“ girelę, smagiai šoko trypė su Zuikiu Puikiu, „išrikiavo mokinius“, priraitė dvejetukų. Išradingai papuošė Zuikį Puikį. Džiaugėsi patirtais pojūčiais ir pažintimi su Zuikiu Puikiu.

Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukų aut. Vita Juškėnienė