Siūlome paskaityti. Muzikinė istorija. Spragtukas

Viešosios bibliotekos Mediatekos fondą papildė labai įdomi muzikos garsų knygutė „Muzikinė istorija. Spragtukas“, išleista „Alma litera“ leidykloje 2020 metais.

Skaitydami šią knygą leisitės su Klara į stebuklingą kelionę, perpasakojančią klasikinio baleto „Spragtukas“ istoriją. Stebėdami Spragtuko mūšį su Pelių karaliumi, susipažinsite su Cukrinių slyvų fėja, nukeliausite į Saldainių karalystę, kur jūsų lauks stebuklai ir jaudinantys nuotykiai.
Beskaitant, kiekviename puslapyje atrasite natos ženklą, kurį paspaudus atgis istorija lydima nuostabios P. Čaikovskio muzikos. O knygos pabaigoje vėl paklausykite visų garsų iš naujo! Trumpai susipažinsite ir su kompozitoriumi P. Čaikovskiu, bei atrasite ir trumpą terminų žodynėlį.

Zarasų viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo vyresnioji bibliotekininkė Vita Juškėnienė