Siūlome susipažinti – nauja knyga „Apie pinigus su vaikais“

Dažnai dėl prastų pinigų valdymo įgūdžių patenkame į finansines problemas, kurios veikia tiek fizinę, tiek emocinę sveikatą ir sukelia finansinį stresą. Norisi ir paišlaidauti, ir pasilepinti, staiga pamatome, kad patekome į užburtą ratą: gyvename nuo algos iki algos, skolinamės, mokame dideles palūkanas, neturime santaupų, o išlaidos tik auga. Žinom, kad norim kitaip, bet neturim žinių, kaip keisti savo finansinius įpročius – ką daryti kitaip.

Klausimas, kaip patiems išsiveržti iš šio užburto rato ir kokių finansinių įgūdžių  mokyti savo vaikus, kad jie neatsidurtų tokioje pačioje finansinio streso būsenoje?

Linos Banytės-Surplienės knygoje „Apie pinigus su vaikais“ paprasti patarimai tėvams, kaip paruošti vaiką ateities pasauliui. Tai gidas, padėsiantis mokyti vaikus, kaip elgtis su pinigais, kaip nepasiduoti bendraamžių manipuliacijoms, paskatinsiantis ir suaugusius daugiau domėtis finansų tema bei tapti geru pavyzdžiu savo vaikams.

Jei susidomėjote, knygų šia tema galite rasti bibliotekos priestato IIIa. Mokslo šakų literatūros fonde.

Parengė Lidija Kiseliova,

Zarasų viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė