Skaitykime, dalinkimės ir atraskime

Sutikite, nieko nėra geresnio už laiką, praleistą su knyga. Ji praturtina, išmintingai  pataria, pamoko, o kartais paguodžia ar pralinksmina. Knyga gelbsti nuo vienatvės, užpildo atsivėrusią tuštumą.

Taip, ar panašiai taip mąstantys kovo 28 dienos pavakarę susirinko į pirmąjį knygų klubo susibūrimą. Knygų klubo idėja – kas mėnesį bibliotekoje aptarti aktualias, didelio susidomėjimo sulaukusias, ar nepelnytai nuskendusias leidinių gausoje knygas.

Nemažu knygos bičiulių būriu  pasidžiaugė ir visus pasveikino bibliotekos direktorė Danutė Karlienė. O kiekviena pradžia prasideda nuo susipažinimo. Prisistatydami dalyviai pasakojo  apie skaitymo reikšmę  jų gyvenime, mėgstamas knygas, prisiminė pirmąją pažintį su biblioteka, žmones, įskiepijusius meilę knygai. Iš karto supratome – susirinko bendraminčiai, kurie mėgsta skaityti ir pasidalinti savo potyriais ir įžvalgomis apie perskaitytas knygas. Literatas, visuomenininkas Vasilijus Trusovas  pasakojo apie poeziją,  pasidalino savo jausmais ir mintimis, patirtais  susitikimuose su  skaitytojais. Dr. Irena Baliulė pateikė naudingų pasiūlymų organizuojant klubo veiklą. Taip besišnekučiuojant netruko prabėgti laikas. Juk sutikite, smagu yra kalbėtis apie savo hobį.

Kitame knygų klubo susitikime, kuris vyks balandžio 25 d. 17:30 val.,  kiekvienas turės galimybę pristatyti savo mėgstamiausią, didžiausią įspūdį palikusią, ar paskutinę perskaitytą knygą. Be to laukia nelengva užduotis – sugalvoti klubui pavadinimą.

Laukiame visų skaitančių ir neskaitančių. Gal tai puiki proga susidraugauti su knyga?

Saulė Pelekienė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

 ir Jurga Sagadinaitė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. Inesos Dumbravienės

Parašykite komentarą