Knygų pristatymo į namus paslauga

Knygų pristatymo į namus paslauga teikiama žmonėms, kurie dėl amžiaus ar fizinės negalios neturi galimybių patys atvykti į biblioteką. Žmonėms, turintiems judėjimo negalią, senjorams, turintiems judėjimo ar kitų sveikatos problemų, žmonėms dėl sveikatos sutrikimų laikinai negalintiems judėti.

Zarasų mieste leidinių pristatymo ir paėmimo į namus paslauga teikiama vieną kartą per mėnesį – paskutinį mėnesio trečiadienį, iš anksto užsisakius dokumentus Bibliotekos telefonu ar elektroniniu paštu.

Teritoriniuose struktūriniuose padaliniuose paslauga teikiama paskutinę mėnesio darbo dieną nuo 14 val. iki 16 val., iš anksto susitarus.

Užsisakyti galima iki 10 vnt. knygų. Knygos bus skolinamos mėnesio laikotarpiui su galimybe šį terminą prasitęsti dar du kartus, jei leidinys nerezervuotas kito vartotojo.

Kur kreiptis?

Darbo valandomis 10–19 val.

Skaitytojų aptarnavimo Abonemente tel. (8 358) 52386 arba el. paštu aptarnavimo.sk@zarasubiblioteka.lt.

Vaikų literatūros skyriuje tel. (8 385) 43 56 77 arba el. paštu vaiku.sk@zarasubiblioteka.lt

Padaliniuose  https://zarasubiblioteka.lt/struktura-ir-kontaktai/

Socialinis taksi

Siekdama didinti paslaugų prieinamumą ir dovanoti skaitymo džiaugsmą kuo didesniam skaičiui žmonių, Zarasų viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su „Socialiniu taksi“ teikia knygų į namus pristatymo paslaugą negalią turintiems asmenims. Tereikia parodyti neįgalumo dokumentą ar pasakyti jo numerį. Knygos teikiamos panaudai į namus mėnesiui su galimybe šį terminą prasitęsti dar du kartus, jei leidinys nerezervuotas kito vartotojo.

Knygas iš bibliotekos užsisakyti galima paskambinus telefonu, elektroniniame kataloge (ibiblioteka.lt). Leidiniai bus pristatomi „Socialiniu taksi“ vieną kartą per mėnesį. Kreiptis į Zarasų viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrių tel. (8 385) 52386 arba elektroniniu paštu aptarnavimo.sk@zarasubiblioteka.lt.
Kviečiame naudotis „Socialinio taksi“ paslaugomis!

Parašykite komentarą