Stalo žaidimas „Lietuvos istorija“

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka sukūrė ir Zarasų viešajai bibliotekai dovanojo naują stalo žaidimą „Lietuvos istorija“! Tai edukacinis atmintį lavinantis žaidimas, kurio tikslas – ugdyti žaidėjų Lietuvos istorijos raidos supratimą bei orientuotis istorijos faktuose ir įvykiuose.

Žaidimą sudaro 300 kortelių su Lietuvos istorijos įvykiais nuo Lietuvos vardo paminėjimo iki šių laikų. „Lietuvos istorija“ — tai patrauklus ir inovatyvus stalo žaidimas, ugdantis jaunosios kartos pilietiškumą, smalsumą, norą mokytis ir tobulėti, būti tolerantiškam.

Žaidėjui nereikia būti istorijos žinovu ar žinoti tikslias įvykių datas. Pasitelkęs loginį mąstymą, orientuodamasis istorijos kaitoje, atrasdamas sąsajas su konkrečiais istorijos laikotarpiais, dalyvis turi padėti korteles į laiko juostą. Žaidimo tikslas — surinkti daugiausia taškų išdėstant Lietuvos istorinius įvykius chronologine tvarka.

Kviečiame moksleivius, studentus, istorijos entuziastus, edukatorius, šeimas ir visus norinčius pasitikrinti istorijos žinias, linksmai bei naudingai praleisti laiką. Žaidimą rasite Viešosios bibliotekos Mokslo šakų literatūros skyriuje. Žaisti galėsite bibliotekoje arba pasiskolinti į namus.

Parengė Inesa Dumbravienė,

Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotrauka autorės

Parašykite komentarą