Su fotografais apie „Pagautą šviesą“

Balandžio mėnesį Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukacinėje erdvėje eksponuojama fotografijos paroda „Pagauta šviesa“. Jos autoriai mokiniai – Zarasų profesinės mokyklos NVŠ programos „Mobilioji fotografija“ dalyviai. Programos vadovė mokytoja Donata Radionova.

Ekspozicijos kūriniuose užfiksuota ne peizažai, portretai ar kitokie mus supantys įprasti vaizdai bei  objektai. Fotografijose autoriai užfiksavo įvairiais efektais ir šviesos šaltiniais išgautus objektų vaizdus. Apie šią fotografavimo techniką ir jos galimybes pasakojo programos vadovė Donata Radionova balandžio 29 dieną susirinkusiems į parodos uždarymą. Papasakojo, kad programos pavadinimas kilęs iš to, kad fotografuojama mobiliaisiais telefonais. Apie jau suplanuotas užsiėmimų temas.

Vadovė Donata moksleivius už kūrybingumą apdovanojo Padėkomis. O kūrinių autoriai – Zarasų profesinės mokyklos, Zarasų P. Širvio progimnazijos ir Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos moksleiviai jau gyvena naujų kūrybinių sumanymų ir ekspozicijų nuotaikomis.

Muzikinį foną sukūrė Zarasų F. Latėno meno mokyklos Muzikos skyriaus moksleiviai. Jorigis Dumbrava ir Jurgis Ragaišis atliko nuotaikingą kūrinį.

Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotr. Inesos Dumbravienės