Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai

Galbūt jūsų tėvai buvo sunkiai sukalbami, nebrandūs arba emociškai nepasiekiami? Jeigu užaugote su emociškai nebrandžiu, neprieinamu ar savanaudžiu tėvu, motina ar kitu globėju, veikiausiai jus tebekamuoja pykčio, vienišumo, išdavystės ir apleidimo jausmai. Galbūt vaikystę atsimenate kaip metą, kai į jūsų emocinius poreikius nebūdavo atsiliepiama, kai jūsų jausmai nelaikyti svarbiais, kai bandydami atsverti tėvų elgesį prisiėmėte suaugusiesiems skirtų atsakomybių ir rūpesčių. Šitokios vaikystės žaizdos galibūti užgydytos, ir jūs tikrai galite pajudėti pirmyn gyvenimo keliu.

Autorė pateikia įvairių būdų, kaip pagyti nuo vaikystėje užgimusių skausmo ir sumaišties, išsilaisvinti nuo emocinio tėvų nebrandumo, sugebėti valdyti reakcijas į tėvus, išvengti naujų nusivylimų, kaip ilgainiui išmokti užmegzti sveikus ir prasmingus santykius bei susikurti geresnį gyvenimą.

Knygą galite rasti ir užsakyti Mokslo šakų literatūros skyriuje.

Suaugę emociškai nebrandžių tėvų vaikai : kaip pagyti nuo žaizdų, kurias paliko emociškai tolimi, atstumiantys ar į save įsitraukę tėvai / Lindsay C. Gibson. – 2-oji laida. – Vilnius : Vaga, 2022. – 286, [1] p.

https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000099652?q=21p2new9d

Parašykite komentarą