Sudalyvauta 23-iojoje Vilniaus knygų mugėje

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo 23-iojoje Vilniaus knygų mugėje „700 eilučių laisvei“, kuri prasidėjo vasario 23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Knygų mugės tema – 700 eilučių laisvei – turėtų priminti, kad kiekvienas  mūsų esame už atsakingas už laisvę. Pirmoji diena „Bičiulių diena“, kai lankymasis bibliotekininkams nemokamas.

Mugės atidaryme dalyvavo Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana Nausėdiene, Lietuvos kultūros ministras Simonas Kairys, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, šių metų Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, poetas Rimvydas Stankevičius ir  vertėjas, poetas, garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ apdovanotas Marius Burokas.

5 salėje eksponuojama grožinė ir specializuota literatūrai, vyko susitikimai su autoriais. 4 salėje įsikūrė Jaunųjų skaitytojų salė. Čia pastatyta Jaunųjų skaitytojų scena, įrengta bibliotekų erdvė, bei „Kūrybos erdvė be formulių“. 3 salėje įsikūrė užsienio dalyviai,  akademinės ir specializuotos knygos, „15 min Forumas” bei spaudos centras. Tarp 4 ir 3 salės mugės lankytojus pasitinka Ukrainos stendas. Kartu su Lietuvos kultūros institutu jį įrengė Ukrainos knygų institutas.

Plačiau: tarptautinės Vilniaus knygų mugės interneto puslapio adresas – https://vilniausknygumuge.lt/

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos Zinos Černovienės