Sudie, Vasara! Sveikas, Rudenėli!

Smagu buvo vasarą: daug įvairios veiklos, atostogos, išvykos, pramogos! Tačiau smagu ir rudenį, nes skubi į mokyklą ar darželį, kur vėl susitinki draugus, mokaisi, atrandi!

Nors vasaros skaitymo programos veiklos baigėsi, tačiau tikrai buvo smagu matyti, kaip jaunieji Smalvų bibliotekos bičiuliai mielai dalyvavo įvairiose veiklose. Paskutinės veiklos buvo šiek tiek kitokios: rugpjūčio 13 d. vyko susipažinimas su virtualiomis programomis, kurios padeda mokytis, pažinti naujų dalykų. Jaunieji lankytojai turėjo progą atrasti savo gyvenamąją vietą google žemėlapiuose, susipažinti su menininkų darbais, gyvenimu, mada, istorija, atrasti įgarsintas knygas, stebėti tiesiogines transliacijas iš įvairių vietų ir dar daug įvairių dalykų. Tai aktualu buvo ne tik vaikams, bet ir vyresniems (jeigu turėsit noro, galite peržiūrėti šias nuorodas čia https://pusemuses.lt/mokomes-kitaip/  Tinka ir pedagogams)!

Paskutinis susitikimas rugpjūčio pabaigoje vyko lauke. Smagu, kad buvo puikus oras ir bibliotekos bičiuliai galėjo šauniai leisti laiką. Ačiū už puikų dalyvavimą, gerą nuotaiką, šypsenas ir gerai praleistą laiką! Nekantriai lauksime kitos vasaros!

Liongina Račkauskienė

Smalvų bibliotekos vyresn. bibliotekininkė