Sveikinimas Tarptautinės teatro dienos proga

Mieli bibliotekos teatro „JUODAI BALTAS“ aktoriai, vaikai ir jaunime, kurie puošė ir puošia savo aktoriniais gebėjimais bibliotekos renginius! Nuoširdžiai sveikiname Tarptautinės teatro dienos proga! Teatras yra magiškas pasaulis, kurį pildote spalvomis, garsais ir emocijomis, dėl kurių mes jaučiamės gyvi. Toliau leiskite savo talentui šviesti ir skleisti šviesą ten, kur jis labiausiai reikalingas. Linkime Jums įkvėpimo, aistros ir sėkmės scenoje.

Nuoširdūs sveikinimai ir padėkos žodžiai skrieja režisierei Gražinai Karlaitei už įsimintinus spektaklius, literatūros ir muzikos kompozicijas, teatralizuotus renginius. Už meilę scenai, žodžiui, minčiai, judesiui, spalvai, garsui ir tylai… Už gebėjimą suburti kelių kartų žmones kūrybiškam teatro vyksmui, juos suvienyti ir uždegti gera idėja, kuria tiki.

Su Jūsų diena!