Tarptautinė vaikų gynimo diena Imbrado bibliotekoje

Vaikai, susirinkę Imbrado bibliotekoje, pirmiausia buvo pasveikinti su atėjusia vasara ir buvo pakviesti dalyvauti skaitymo iššūkyje ,,Vasara su knyga“. Bibliotekininkė trumpai supažindino su šiuo projektu, perskaitė 5 skaitymo užduotys, kurias reikės įveikti norint laimėti daug puikių prizų.

Vėliau bibliotekos erdvėse šventės dalyviai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Užsiėmimo metu piešė savo augintinius, kiti spalvino jau atspausdintus gyvūnų šablonus. Smagiai, pasitelkiant fantaziją, užrašė ant balto popieriaus lapo gyvūnų vardus: esamus ir būsimus. Juk 2022-ieji paskelbti gyvūnų gerovės metai.

Paskui skaitė apie tėčius knygeles ir kūrė jiems dovanėles – popierinius kaklaraiščius. Juk pirmasis birželio sekmadienis yra tėčio diena.

Imbrado kultūrinių renginių organizatorė Onutė surengė ,,Domino“ žaidimų konkursą – nugalėtojais tapo visi. Visada nugali draugystė.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimas tęsėsi lauke – vyko įvairūs žaidimai su kamuoliu. Pertraukėlės metu dalyviai buvo vaišinami ledais ir ne tik…

Jolanta Šepetovskaja

Imbrado vyresnioji bibliotekininkė