Tas nepakartojamas ir brangus gyvenimas

Kai laikrodis skaičiuoja jau ne pirmą dešimtį metų, gali atrodyti, jog pasiekėte gyvenimo kryžkelę: vertinate save kaip „nebe jauną“, dažnai žvelgiate į praeitį galvodami „Kaip aš čia atsidūriau?“, o mąstydami apie ateitį klausiate savęs – „Ką man toliau daryti?“. Suvokimas, jog nei laikas, nei jūsų pasirinkimai nėra beribiai, baugina ir jaudina.

„Tas nepakartojamas ir brangus gyvenimas“– tai akis atveriantis, išminties ir ramybės kupinas pasakojimas apie išsilaisvinimą. Psichologė Maureen Gaffney, naudodama naujausius tyrimus, pristato įkvepiantį ir praktišką vadovą, padedantį susitvarkyti su tiksinčiu laiku. Apžvelgdama pagrindinius gyvenimo etapus – nuo kūdikystės iki senatvės – ji aiškina, ko išmokstame kiekviename iš jų. Autorė pabrėžia, kad svarbiausia, nepaisant praeities nutikimų ir kokio amžiaus esate dabar, yra nenustoti ieškoti naujų požiūrio taškų, gilintis į save, keisti savo santykį su laiku ir į ateitį žvelgti kuo pozityviau. Juk kiekvieni metai gali būti geriausi jūsų metai!

Tas nepakartojamas ir brangus gyvenimas : įkvepiantis vadovas, kaip bet kokiame amžiuje atskleisti geriausią savo pusę / Maureen Gaffney. – Vilnius : Vaga, 2022. – 477, [2] p.

https://ibiblioteka.lt/metis/publication/LIBIS000000197415?q=xq73d9ox8

Knygą galite rasti ir užsakyti Mokslo šakų literatūros skyriuje.

Parašykite komentarą