„The Buzz“ – mūsų laikų mitas – iš zarasiečio širdies

Ladies and gentelmen,

Welcome!

…to your long-awaited endeavor.

Taip savo pirmosios knygos pristatymą pradėjo Ilja Blakunovas. Jaunas, žavus, charizmatiškas menininkas, pristatė kūrybą iš tos perspektyvos, iš kurios kilo kiekvienas auditorijai pateiktas eilėraštis.

Domėjimasis Karlo Gustavo Jungo analitine psichologija, kolektyvinės pasąmonės, archetipų koncepcija, leidžia kūrėjui, jungiant muziką, vaizdinius, žodžius, išreikšti sapnus.

Didžiausią dėmesį  Ilja skiria pasąmonės vaizdiniams, iškylantiems realioje erdvėje. Būtent jie ir tampa postūmiu  užrašyti mintis popieriaus lape ar kompiuterio ekrane.

Beje, susirinkusieji į knygos pristatymą turėjo galimybę pamatyti Iljos Blakunovo  rankraščius bei piešinius ir, žinoma, išgirsti paties autoriaus skaitomą kūrybą.

Siurrealistiniai vaizdiniai ir scenarijai, iš neapykantos kylančios kūrybinės idėjos, nepagražinta realybė, humoras, nepatogios provokacijos  – visa tai rasite poezijos rinkinyje  „The Buzz.

Solidi, 247 puslapių knyga parašyta anglų kalba. Tad, jei mėgstate poeziją, jei šiek tiek domitės psichologija ir mokate anglų kalbą, būtinai paskaitykite. Ji tikrai paliks įspūdį ir privers susimąstyti apie dabarties technologijų amžių ir šiuolaikinį žmogų  jame.

Knygą rasite viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Jurga Sagadinaitė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Fotografijos J. Lementauskienės