„Tik dar vieną skyrių…“

Tiems, kurie mėgsta tokias knygas, kurios taip įtraukia, jog sunku sustoti perskaičius skyrių, labai tiks ir patiks Skaitytojų aptarnavimo skyriuje parengta nauja knygų paroda „Painiais detektyvų labirintais“. Detektyvo žanras yra labai populiarus , mėgstamas įvairaus amžiaus skaitytojų.

Detektyvai puikiai tinka, kai norisi kasdienę rutiną ir rūpesčius palikti užmarštyje. Jie įtrauks Jus į savo paslaptis, skaitydami atsidursite baimę keliančių įvykių sūkuryje, painių intrigų pinklėse. Kriminalinio romano skaitymas – tai nebus vien tik poilsis, nes skaitant gerą trilerį širdis ims stipriau plakti, raumenys įsitemps, o smegenys bandys išspręsti detektyvinę mįslę.

Klasikinis ar skandinaviškas detektyvas, siaubo romanas, romantinis ar psichologinis trileris – kiekvienas gali pasirinkti pagal savo skonį. Šiuo metu skaitomiausi autoriai yra Lars Kepler, Jo Nesbo, Chris Carter, Nora Roberts, L. J. Ross, Tess Geritsen, Peter James, Anna Johansen. Agatha Christie, Arthur Conan Doyle, Thomas Harris, William Collins romanai – visų laikų klasika, kuri įdomi ir šių laikų skaitytojams.

Tad, jeigu norite vakarą praleisti su įtraukiančia knyga, kuri kelia šiurpuliukus ir neleidžia ramiai užversti puslapio – rinkitės detektyvą.

Jurga Sagadinaitė

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. autorės

Parašykite komentarą