Turininga diena bibliotekoje

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytojos Irenos Sabaliauskienės ketvirtos c klasės mokiniai buvo pakviesti į gerumo pamokėlę „Pavydas“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Pirmiausia vaikus prie bibliotekos pasitiko Zuikis Nulėpausis, pavaišinęs populiariais oranžiniais vitaminais – morkomis. Patogiai įsitaisę ant sėdmaišių, edukacijos dalyviai atidžiai klausėsi ką Zuikis pasakojo apie pavydą. Vaikai aktyviai įsitraukė į diskusiją.

Vėliau trumpai buvo supažindinta su kitokia biblioteka, kuri vadinasi „Elvis“. Ji aptarnauja silpnaregius, neregius ir ne tik, apie galimybę pasinaudoti įgarsintomis knygomis vaikams ir suaugusiems.

Mokiniai susipažino ir su interaktyviu judesio žaidimu „Jumpido“. Žaidimo metu reikėjo spėti atlikti matematinius veiksmus ir rankų mostais teisingai sudėliot atsakymus į vietas. Vaikai noriai ir smagiai tikrino savo matematines žinias. Vėliau sekė jaudinančio filmo „Belos kelionė namo“ ištraukų peržiūra. Tai kalytės nuotykiai keliaujant namo pas mylimus žmones.

Vita Juškėnienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyrens. Bibliotekininke

Nuotraukos autorės ir Donato Merkio

Parašykite komentarą