Turmanto bibliotekoje Arianos ir Kamilos piešinių paroda „Linksmos spalvos“

Nuo šių metų sausio 15 dienos Turmanto bibliotekoje eksponuojama piešinių paroda „Linksmos spalvos“. Iš viso eksponuojama 30 nuotaikingų piešinių. Jų autorės – pusseserės, šešerių metų Ariana ir trijų Kamila. Mergaitės labai mėgsta piešti ir joms tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Ariana mėgsta piešti flomasteriais ir kreidelėmis, o Kamila – akvarele ir guašu. Piešiniai labai spalvingi, džiaugsmingi ir keliantys nuotaiką.

Piešimas yra ne tik smagus, raminantis užsiėmimas, bet ir puikiausias būdas išmokti daugybės dalykų. Spalvinimas tobulina vaiko kūrybiškumą, pažinimo įgūdžius. Piešimas tai vaiko vidinio pasaulio atspindys, jo jausmų kalba. Paskatinkite savo vaikus piešti ir spalvinti jau dabar!

Turmanto bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Jelena Gurskaja
Nuotraukos autorės