Utenos Europe direct kviečia jaunuosius fotografus sukurti parodą Europos ir Jaunimo metams

Kviečiame jaunuosius fotografus: profesionalus ir mėgėjus dalyvauti fotografijos parodoje „Pro mūsų akis”, skirtoje Lietuvos ir Europos Jaunimo metams. Parodos tikslas – atkreipti dėmesį į Europos jaunimo problemas, ateitį, iššūkius, idėjas, siekius, svajones ir kalbėti, kaip Europa gali išgirsti ir padėti bei skatinti pilietinį aktyvumą, savanorystę tarptautiniu ir nacionaliniu lygmeniu.

Reikalavimai dalyviams:

Fotografijos gali būti spalvotos ar nespalvotos

Nuotraukos labai kokybiškos

Siųsti iki 10 darbų ( atrinksime geriausias ir gražiausias)

Fotografijos bus atspausdintos organizatorių

Darbus taip pat nemokamai panaudosime parodos viešinimui spaudoje, virtualioje erdvėje.

2022 m. birželio 30 d. – paskutinė darbų pristatymo data.

Paroda bus atidaryta rugpjūčio 12 d., Jaunimo metams skirtame renginyje, kurį organizuoja jaunimo asociacija „O Maš“.

Vėliau paroda keliaus po Lietuvos bibliotekas ir galerijas.

Darbus reikia atsiųsti el. paštu: ubarsulyte@gmail.com

Pristatydami darbus dalyviai turi nurodyti vardą, pavardę, amžių, miestą, pavadinimą, datą, nuotraukos aprašymą.

❗Papildoma informacija:

Dainora Narkūnienė, +370 646 11406 , utena@eudirect.lt

Ugnė Barsulytė +370 675 25882, ubarsulyte@gmail.com

Parodos organizatoriai ir partneriai: Europe Direct Utena centras, fotografė Ugnė Barsulytė, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, „OMaš”.