Užsienių kalbų klubai uždarė sezoną

Kodėl žmonės buriasi į klubus? Vieniems – tai laisvalaikio leidimo forma, kitiems vieta, kur galima lavinti savo gebėjimus, tretiems ­– tai mados reikalas. Susidomėjimas klubų kultūra nemažėja, nes jų įvairovė tik auga. Vienų klubų veiklos tęsiasi metais, kitų – sezonais ar dar trumpiau.

Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vasario–balandžio mėnesiais kiekvieną savaitę gyventojai rinkosi į angliškai, kiniškai ir prancūziškai kalbančių klubus. Vieni norėjo atgaivinti anglų ar prancūzų kalbos žinias, kiti sužinoti kokia gi ta kinų kalba. Klubiečiai lavino įgūdžius ­– atskiromis temomis mokėsi kalbėjimo pagrindų ir gramatikos ir dainų tekstų, diskutavo. Klubų veiklą organizavo bibliotekos savanorė Daria Kravtsova. Gegužės pradžioje ji visiems klubiečiams įteikė pažymėjimus.

Pati savanorė Daria nepraleido nė vieno Lego Mindstorms robotikos užsiėmimo, vykusių bibliotekoje trečiadieniais. Įsisavino 15 programavimo temų ir, sukonstravusi ne vieną robotą, sudalyvavo robotų mūšyje bei gavo programos baigimo pažymėjimą.

Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos informacija

Parašykite komentarą