Vaikų piešiniuose 2022 metų valdovas TIGRAS

Pagal kinų mitologiją ir Rytų kalendorių šie, 2022-ieji metai, yra vieno iš dvylikos zodiako ženklų – Juodojo vandens tigro metai. Pasak horoskopo jis yra stiprus ir valingas gyvūnas, todėl šie metai sėkmingi bus darbštiems, ryžtingiems, atsakingiems žmonėms. Tigro metai sėkmę žada meniškiems suaugusiesiems ir vaikams.

Šių metų valdovą Tigrą Zarasų meno mokyklos neformalios dailės studijos ugdytiniai pavaizdavo savo kūrinėliuose. Piešdami guašu vieni vaizdavo jau suaugusius tigrus, kiti – linksmai nusiteikusius jauniklius, o Luknė nupiešė visą tigrų šeimyną. Spalvas taip pat rinkosi įvairias, nuo baltos iki rudos, pavaizduodami įvairių porūšių gyvūnus.

Kaip sekėsi mokytojos Ramunės Sladkevičiūtės Dainienės mokiniams pamatysite apsilankę Zarasų  viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus edukacinėje erdvėje ir apžiūrėję Adėlės, Augustės, Bellos Aleksandros, Brigitos, Emilijos, Gabrielės, Kiros, Lauros, Luknės, Raminos, Saulės, Sofijos, Ugnės, Viltės piešinius.

Ekspozicija „2022 metai – TIGRO metai“ veiks iki kovo 15 d.

Zina Černovienė,

Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė