Vasario 8–13 dienomis – Saugesnio interneto savaitė 2021!

Saugesnio interneto diena (ang.Safer internet day) – daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu kasmetiniu įvykiu. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyks visą savaitę, vasario 8–13 dienomis, organizuojant teminę akciją. Kviečiame dalyvauti!

Saugesnio interneto savaitės metu 4-6 klasių mokinių komandas kviečiame dalyvauti nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje. Registruokite savo komandą iki vasario 5 d. ir dalyvaukite!  Viktorinos taisyklės ir registracija.

Vasario 8–12 d. Edukacinės pamokėlės
Kviečiame 4-6 klasių moksleivius kiekvieną dieną žiūrėti po naują edukacinę pamokėlę, kurios bus transliuojamos per YouTube kanalą. Jas galėsite stebėti bet kuriuo patogiu metu.
Vasario 8 d. – Internetiniai žaidimai.
Vasario 9 d. – Asmeninė informacija internete.
Vasario 10 d. – Žalingas turinys internete.
Vasario 11 d. – Internetiniai draugai.
Vasario 12 d. – Pasikartokime!
Pamokėlės trukmė – iki 30 min.

Informacijos ir nuorodų ieškokite https://www.prisijungusi.lt/renginiai/nacionaline-saugesnio-interneto/

Vasario 5 d. Baibių bibliotekoje nuotolinis piešinių konkursas „Aš saugus internete“, skirtas Saugesnio interneto savaitei.

Vasario 8–11 d. Dusetų K. Būgos biblioteka kviečia jaunuosius skaitytojus nuotoliniu būdu dalyvauti edukacinėse veiklose „Noriu būti saugus internete“.

Vasario 9 d. 13 val. kviečiame dalyvauti virtualiame Saugesnio interneto savaitės edukaciniame renginyje „Išmani biblioteka – erdvė kurti ir augti”  bibliotekininkams.

Vasario 10 d. 10.30 val. Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje nuotolinė viktorina „Naudokimės saugiai“, dalyviai Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 3 a kl. mok.

Vasario 11 d. 10.30 val. Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje nuotolinė viktorina „Naudokimės saugiai“. Renginio vedėja – bibliotekininkė Zina. Dalyviai Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 3 c kl. mok.

Vasario 9 d. 15 val. kviečiame stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją „Kuriame saugų internetą kartu“ iš „Dūmų fabriko“ ir klausytis profesionalių debatų. Renginį organizuoja Nacionalinė švietimo agentūra ir projekto ,,Saugesnis internetas“ partneriai: Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija „Langas į ateitį“, VšĮ „Vaikų linija“.Daugiau informacijos ČIA