Zarasiškis Ilja Blakunovas išleido poezijos knygą „The Buzz“

Zarasų kraštas gali pasidžiaugti ne tik įspūdinga miesto architektūra ir gamta, bet ir kuriančiais žmonėmis. Ypač džiugu, kai kuria jaunimas. 28-erių metų zarasiškis Ilja Blakunovas išleido poezijos knygą „The Buzz“. Knyga pasirašyta slapyvardžiu ELLIOTT BLACK. Solidžioje, 247 puslapių knygoje, eilės parašytos anglų kalba. Pats I. Blakunovas savo facebook paskyroje rašo: „The Buzz“ yra mūsų laikų mitas. Tai asmeniškiausia mano kūrybinė išraiška ir su kiek drebančiu balso tonu bei ištiesta ranka džiaugiuosi galėdamas ja su tavimi pasidalinti!“.

Vaikinas baigė Zarasų „Ąžuolo“ gimnaziją. Studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete architektūros inžineriją. Šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Vilniuje jaunuolis rašo eiles, kuria muziką. Gitara groja grupėje „Pusto“. Aktyviai dalyvauja projektuose, kuriuose groja ir dainuoja.

panic spinning wheel
and that mindless head glued to the neck
checking the horizon for an island
nope,
just a distant line all around
and
accompanying it
now you hear a sound
a constant, never-ending beep.

Knygą rasite Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir Skaitytojų aptarnavimo skyriuose. Maloniai kviečiame skaityti.

Inesa Dumbravienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotr. autorės ir Iljos Blakunovo