Zarasų viešosios bibliotekos galerijoje atidarytos Daugpilio ir Zarasų menininkų paroda

Lapkričio 12 dieną Zarasų viešosios bibliotekos galerijoje atidarytos fotografijų ir keramikos darbų autorių parodos. Daugpilio (Latvija) fotografų klubo „Ezerzeme F” narių kūrybos darbų paroda „Akimirkų mozaika” skiriama klubo gyvavimo 40-mečiui.

Klubo pirmininkas Linards Onzuls papasakojo apie klubo keturis dešimtmečius trunkančią veiklą, supažindino su 12 parodos autorių iš Daugpilio, Ilūkstės ir Dagdos: Inese Minova, Pjotrs Murans, Linards Onzuls, Martinš Onzuls, Anatolijs Kivrins, Ivars Skudra, Jurijs Berdnikovs, Svetlana Pokule, Viktors Savčenko, Valerijs Cigankovs ir Rita Kočmarjova – darbais.

Dailininkė zarasietė Ramunė Sladkevičiūtė Dainienė dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose Lietuvoje ir užsienyje, rengia personalines parodas. Ji kuria aliejinės tapybos darbus, koliažus iš skardos, meninę fotografiją, tekstilę. Šį kartą ji debiutavo su keramikos indais, kurie galerijoje papuošė stiklines vitrinas.

Parodų dalyvius sveikino Zarasų rajono mero pavaduotojas Rimantas Jurevičius, Zarasų fotomenininkų klubas „Ežerų žemė”, Visagino fotografų klubas „Pozityvas”, bičiuliai.
Fotografijų paroda veiks iki gruodžio 10 dienos.

Darios Kravtsovos nuotraukos