Zuikio Nulėpausio Gerumo pamokėlės 

Kviečiame dalyvauti literatūros edukacinės programos „Zuikio Nulėpausio Gerumo pamokėlės“ veiklose. Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje kiekvieną mėnesį vyresnioji bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė, Zuikio Nulėpausio vaidmenyje, supažindina ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių moksleivius su galimomis emocijomis, tinkamais būdais jas išreikšti valdyti. Kalba apie jausmus, gero elgesio taisykles. Zuikis pasitelkia knygeles ir žaidimus emocijų pažinimui, pozityvaus elgesio skatinimui. 

Balandžio mėnesį vaikai kviečiami susipažinti su BAIME. Zuikis Nulėpausis skaitys Beno Beranto, Vilijos Kvieskaitės pasakojimą „Baubaimė“. Gegužės mėnesį kalbėsime apie PYKTĮ, geriausiai šią emociją atskleis Tuul Kordainen ir Christel Ronns pasaką „Katulis ir pykčio maišelis“. 

Sausio mėnuo buvo skirtas DRAUGYSTEI. Zuikis Nulėpausis skaitė autorės, iliustratorės Ciaros Flood pasakojimą „Įkyrūs triušiukai“ bei rašytojo Mariaus Marcinkevičiaus pasaką „Draugystė ant straublio galo“.  

Vasario mėnuo buvo skirtas MEILEI. Skaitytos ir aptartos knygelės Sam Mcbratney „Ar žinai, kaip tave myliu?“; Robert Munsch „Mylėsiu tave amžinai“. 

Kovo mėnuo skirtas MELUI. Su vaikais skaityta Beno Beranto, Vilijos Kvieskaitės knygelė „Riešutortas“. 

Kviečiame pedagogus ir tėvelius registruotis į edukacinę programą. Kartu ugdykime vaikų emocinį pasaulį! Tegul skaitymas nuo mažens tampa kasdieniu ritualu padėsiančiu pailsėti, pasinerti į įdomių nuotykių ir pasakų pasaulį.

Inesa Dumbravienė,

Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotrauka autorės

Parašykite komentarą