Žygis po ežerų krašto bibliotekas

Balandžio 23 – 30 dienomis visoje Lietuvoje vyko „Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė“, kurios metu bibliotekos organizavo daugybė renginių, skirtų įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonėms. Antalieptės Fausto Kiršos bibliotekos bibliotekininkė kartu su skaitytojais žygiavo iš Antalieptės iki Degučių bibliotekos.

Pasirinkta žygio trasa apie 12 km. Nors atstumas nemažas, bet maršrutas lengvas, buvo suplanuota keletas poilsio aikštelių, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į ežerus ir miškus. Pakeliui aplankyta Baltriškių bažnyčia, pasisveikinta su pievoje besiganančiu asilu ir toliau tyrinėjant gamtą ir dainuojant žygio dainas buvo keliauta tikslo link.

Degučiuose pasitiko bibliotekininkė Asta Gudelienė, kuri išradingai ir įdomiai papasakojo apie Degučių miestelį, bibliotekos veiklas, suruošė poilsio oazę.

Oras buvo puikus, nuotaikos geros, o žygiuojantys dalyviai nuostabūs. Net patys mažiausi sėkmingai įveikė visą trasą.

Dėkojame Agnei ir jos šauniajai „Žvaigždynų“ komandai už dalyvavimą.

Eglė Steponavičienė,

Antalieptės Fausto Kiršos bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė