Atverk duris vasarai

Jau septintus metus Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia bibliotekas ir kitas įstaigas atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybes prasmingai leisti atostogas. Suaugusieji vasarą kviečiami tapti vaikų vadovais ir organizuoti edukacinius užsiėmimus: kūrybines dirbtuves, knygų skaitymo popietes, ekskursijas, interaktyvias bei kitokias veiklas.

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius šią vasarą jau penktą kartą tapo iniciatyvos „Atverk vasarai duris“ dalyviu. Lankytojai, zarasiečiai ir svečiai, dalyvavo edukacinėse programose „Vasarą skaitome kitaip“, „Susitikimai su literatūros personažais“, „Dėmesio ir koncentravimosi ugdymo laboratorijos“ užsiėmimuose su Biofeedback Verim Pro Net ir audiovizualinės stimuliacijos programomis, kūrybinėse dirbtuvėse „3D pieštuko galimybės“, vyko į edukacines veiklas kitose savivaldybėse. Susipažino su Šeimos skaitmeninių veiklų centro interaktyviomis veiklomis.

Kūrybingai ir linksmai iniciatyvos veiklose laiką bendraujant su draugais ar bendraamžiais praleido 587 zarasiečiai, svečiai iš kitų Lietuvos teritorijų, iš užsienio šalių ir Zarasuose gyvenantys vaikai iš Ukrainos.

Zarasų rajono savivaldybės viešajai bibliotekai už aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“ ir turiningų veiklų organizavimą vaikų vasaros atostogų metu Švietimo, mokslo ir sporto ministerija išreiškė padėką. Veiklų organizatorių pakvietė į apdovanojimų ceremoniją (kelionę) Estijoje.

Zina Černovienė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą