Kalėdinė Zarasų „Rotary“ klubo dovana skaitytojams

Gruodžio 22 dieną Zarasų „Rotary“ klubo prezidentas Karlen Grdiljanc ir klubo narys Ignas Zavadskas klubo vardu pasveikino artėjančių Šv. Kalėdų proga ir Zarasų rajono savivaldybės viešajai bibliotekai įteikė kalėdinę dovaną ­– 24 naujausias ir skaitomiausias knygas. Knygos  kiekvieno skaitytojo skoniui  – istorinės, trileriai, fantastika, detektyvai, biografinės, psichologinės, melodraminės.

Draugystė su klubu ir jos nariais biblioteką sieja nuo 2019 metų. Šio klubo nariai buvo pirmieji Lietuvoje, kurie bibliotekoje įsteigė knygų lentyną ir pažadėjo kasmet ją pildyti.

Esame dėkingi visiems klubo nariams už pažado laikymąsi!  Jūs dovanojate šį tą daugiau: malonumą, žinias, ramybę ar galbūt iš jaudulio greičiau plakančią širdį arba tiesiog nuostabią akimirką!

Laukiame skaitytojų prie naujomis knygomis papildytos rotariečių knygų lentynos. Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija