Obelių gimnazijos pradinukų viešnagė bibliotekoje

Saulėtą ketvirtadienio rytą Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje apsilankė gausus būrys Obelių gimnazijos moksleivių su juos atlydėjusiomis pedagogėmis Gita, Neringa ir Jolanta.

I-IV klasių moksleiviai dalyvavo  edukacijoje „Susitikimai su literatūros personažais“. Užsiėmimo metu dalyviai klausėsi pasakos apie Coliukę, susipažino su kūrinio iliustracijomis, patys jas kūrė. Žaisdami interaktyvų žaidimą skirstė iliustracijas.

Pasivaikščioję po bibliotekos erdves sužinojo ką galima jose veikti. Kur yra literatūros fondai skirti mažiausiems, kur jaunimui, suaugusiesiems, o kur galima žiūrėti filmus ar pasiklausyti muzikos.  Lankydamiesi terasoje ant priestato stogo grožėjosi Zarasaičio ežero paplūdimiu, jame esančiu šuolių į vandenį tramplinu. Kitoje terasoje pasėdėjo po lauko skėčiais ir dar spėjo pasisupti. Lankydamiesi Renginių salėje apžiūrėjo paveikslus, o pro langus pasigrožėjo Zaraso platybėmis.

Viešnagei skirtas laikas greitai baigėsi, tad svečiai žadėjo apsilankyti dar ne sykį.

Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Aut. nuotr.