Rugsėjo 1-oji su linksmaisiais monstriukais

„Po langais iš ryto / Obuolių prikrito. / Gelsta klevo lapas – / Rudenėli, labas!“ – rašė eilėraštyje „Rugsėjis“ poetė Ramutė Skučaitė. Su rugsėju atkeliauja Mokslo ir žinių diena Rugsėjo pirmoji, naujųjų mokslo metų pradžia.

Kad ši diena Zarasų krašto vaikams būtų įsimintina Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka mažuosius skaitytojus ir tėvelius pakvietė į edukaciją „Linksmasis monstriukas knygos skirtukas“ šventėje „Rugsėjo 1-oji. Linksmai. 2“.

Bibliotekininkės Zinos pakviesti mažieji su tėvelių pagalba ir vieni gaminosi skirtukus monstriukus, kurie padės išsaugoti knygeles tvarkingas nelankstant jų lapų ir nepamirštant perskaitytų puslapių. Ir kokių tik neprigamino – su viena akimi, su dviem, o šešiaakiui uždėjo akinius. Buvo ir su piratišku raiščiu…

Patys mažiausieji su tėveliais pievelėje keliavo knygų puslapiais.

Sėkmingų, sklidinų įspūdžių Naujųjų mokslo metų Jums, mieli bibliotekos bičiuliai!

Zina Černovienė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos aut.