Rugsėjo mėnesio renginiai bibliotekoje ir padaliniuose

„Kažkas pabeldė į duris… kažkas miegot neleidžia… Atmerkęs nuostaboj akis… Matai rugsėjo veidą“.

Linkime sėkmingų, įdomių, išradingų naujų mokslo metų. Po pamokų kviečiame vaikus ir jaunimą leisti laiką bibliotekoje. Bibliotekos skaitytojus ir lankytojus kviečiame domėtis parodomis, skaityti.

Galerijoje:

Rugsėjo mėnesį fotoklubo „Ežerų žemė“ paroda „Debesys mūsų mintys“.

Skaitytojų aptarnavimo skyriuje:

Rugsėjo 7 d. – spalio 13 d. Abonemente literatūros paroda „Suvokus save – metų našta nesunki“.

Rugsėjo mėnesį Mokslo šakų skyriuje literatūros paroda „Prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas – vienybės ir tvirtybės simbolis“, skirta A. M. Brazausko 90-osioms gimimo metinėms.

Vaikų literatūros skyriuje:

Rugsėjo mėnesį pojūčių edukacija „Mėnulio žemėlapis“. Registracija tel. 8 645 71973, el. p. zinacer@gmail.com

Rugsėjo mėnesį literatūros paroda „Prie mokyklos slenksčio“.

Antradieniais nuo 15 val.  FISCHERTECHNIK konstravimo dirbtuvės (vaikai 10+).

Trečiadieniais nuo 15 val. LEGO robotų dirbtuvės (vaikai 6+ ir jų tėveliai).

Penktadieniais nuo 15 val. Bitučių – robotukų edukacinė veikla (vaikai 6+).

Užsiėmimus organizuoja vyresn. bibliotekininkė Liuda. Registracija 8 385 52020 arba el. p. vaiku.sk@zarasubiblioteka.lt

Medijų studijoje:

Trečiadieniais nuo 15 val. 3D pieštuko galimybės.

Ketvirtadieniais nuo 15 val. „Dėmesio ir koncentravimosi ugdymosi laboratorijos“ užsiėmimai su Biofeedback Verim Pro Net (Grįžtamojo ryšio) programa (vaikai 8+).

Užsiėmimus organizuoja vyresn. bibliotekininkė Zina tel. 8 645 71973, el. p. zinacer@gmail.com

Fonotekoje:

Rugsėjo 28 d. 15 val. edukacinė kino programa „Algirdas Brazauskas: liudijimai“, skirta pirmajam nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 90-osioms gimimo metinėms.

Viešosios bibliotekos struktūriniuose padaliniuose:

Rugsėjo 1 d. 12 val. Antalieptės bibliotekoje literatūros popietė „Pasitikime rudenį su poezijos posmais”.

Rugsėjo 2 d. 16 val. Antalieptės bibliotekoje stalo žaidimai „Kas ir Kodėl?“, senjorų susibūrimas rugsėjo 1–osios proga.

Rugsėjo 3 d. 12 val. Imbrado bibliotekoje edukaciniai užsiėmimai „Piešiu auksinį rudenėlį“. Eilėraščių apie rudenį skaitymas ir rudeninių peizažų piešimas /paroda.

Rugsėjo 8 – spalio 20 d. Ligoninės bibliotekoje literatūros paroda „Gydymas judesiu“, skirta Tarptautinei kineziterapeuto dienai.

Rugsėjo 10 d. 14 val. Šiukštų bibliotekoje edukacinis renginys „Rudens gėrybių skrynelė“.

Rugsėjo 13 d. 14 val. Ligoninės bibliotekoje informacijos edukacinis užsiėmimas „Interneto labirintuose“, skirta Programuotojų dienai.

Rugsėjo 16 d. 16 val. Sadūnų bibliotekoje edukacinis užsiėmimas „Rudens gėrybės”, lipdymas iš plastilino.

Rugsėjo 17 d. 12 val. Baibių bibliotekoje literatūrinis pokalbis „Vasara su knyga“.

Rugsėjo 20 d. Degučių bibliotekoje vienos knygos paroda „Žmogus laiko taikinyje”, Algirdas Brazauskas draugų ir oponentų akimis, skirta A. Brazausko 90-oms gimimo metinėms paminėti.

Rugsėjo 24–spalio 13 d. Baibių bibliotekoje literatūros paroda „Kalba– tai įrankis pažinti pasaulį“, skirta Europos kalbų dienai.

Rugsėjo 26 d. 11 val. Dusetų K. Būgos bibliotekoje viktorina „Kalbų įvairovė“, skirta Europos kalbų dienai.

Rugsėjo 26–30 d. 11val. Dusetų K. Būgos bibliotekoje literatūros popietė „Mokau ir mokausi bibliotekoje“.

Rugsėjo 30 d. 13 val. Dusetų K. Būgos bibliotekoje tautodailininko, medžio drožėjo Eriko Čypo paskaita „Prakalbinkime medį“.

Rugsėjo 30 d. 16 val. Samanių bibliotekoje viktorina jaunimui „Renkuosi įvairią muziką“, skirta Muzikos dienai pažymėti.

Rašytojo, prozininko, dramaturgo Vytauto Bubnio 90-osioms gimimo metinėms atminti:

Rugsėjo 6 d. 13 val. Avilių bibliotekoje literatūros parodos pristatymas „Gimęs po laiminga žvaigžde“, skirta rašytojo Vytauto Bubnio 90-mečiui paminėti.

Rugsėjo 6–10 d. Salako bibliotekoje literatūros paroda „Po vasaros dangum“.

Rugsėjo 6–30 d. Imbrado bibliotekoje literatūros paroda „Susipažinkime su Vytauto Bubnio gyvenimu ir kūryba“.

Rugsėjo 9 d. 15 val. Suvieko bibliotekoje garsinis skaitymas „Beržai svyruokliai“.

Rugsėjo 9 d. 15 val. Sadūnų bibliotekoje literatūros popietė „Teatsiveria tavo akys”.

Rugsėjo 9–13 d. Smalvų bibliotekoje literatūros paroda „Gimiau po laiminga žvaigžde“.

Rugsėjo 9–16 d. Baibių bibliotekoje literatūros paroda „Vytauto Bubnio gyvenimo kelias ir kūryba“.

Rugsėjo 10 d. 14 val. Samanių bibliotekoje literatūros popietė „Nesėtų rugių žydėjimas“,

Rugsėjo 20 d. 15 val. Degučių bibliotekoje literatūros popietė „Prie rašomojo stalo pasijuntu kaip jaunystėje, išėjęs lauko arti…”